Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Brynek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł1 143 m² 261,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 1143 m położona bezpośrednio przy lesie (wejście do lasu) idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł882 m² 130,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka *** brynek***piękna okolica oferta tylko W naszym biurze. Do sprzedania działka nr 929/18 o pow. 882m2 - Brynek ul. Zakładowa, w sąsiedztwie Osiedla Pod Dębami - pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom bliźniak Brynek

Brynek,śląskie

370 000 zł400 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: dwa budynki mieszkalno-usługowe Brynek Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowana w miejscowości Brynek. W skład oferty wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

424 440 zł2 620 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2620 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brynek

Brynek,śląskie

850 000 zł132,80 m² 6 400,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący w bliskim sąsiedztwie lasu, brynek , gmina Tworóg Budynek o powierzchni 132,8 m2. Budowany wg gotowego projektu archon - Harmonia Nowa A. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brynek

Brynek,śląskie

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:849 m²

Wykończony dom z dużym tarasem! Wolnostojący z idealną działką! Marzyłeś o urokliwym domu blisko natury, który jednocześnie ma pod ręką wszystko to, czego potrzeba do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1313 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brynek,śląskie

214 200 zł1 258 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na Osiedlu pod Dębami w Brynku ( gmina Tworóg, powiat tarnogórski). Działki o następujących powierzchniach: działka nr 1 - 1258 m2 , szerokość 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brynek

Brynek,śląskie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Jeśli szukasz miejsca, które robi wrażenie od pierwszego kroku właśnie je znalazłaś - dom pod lasem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Brynku , w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

185 000 zł983 m² 188,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Najważniejsze informacje: - ładna działka budowlana, - spokojna okolica, - wszystkie media, - idealna pod dom jednorodzinny, - tereny otoczone lasami. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +1 km

Działka

Tworóg

240 240 zł3 003 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Inwestycyjna! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3003 m2 w Tworogu. Działka w kształcie prostokąta. Działka w planie zagospodarowania 20mn - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +1 km

Rynek pierwotny

400 384 zł58,88 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie wykończonym (drzwi, podłogi, łazienka w cenie mieszkania), położone na I piętrze nowo wybudowanego budynku przy ulicy Lublinieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +1 km

Dom z tarasem

Tworóg

1 050 000 zł186 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny W okolicy mikołeska (powiat tarnogórski) Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 152,8 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +1 km

520 000 zł86,26 m² 6 028,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta tylko W naszym biurze. Prezentujemy do sprzedaży dwa apartamenty bezczynszowe w stanie deweloperskim, położone w Tworogu, w spokojnym miejscu, przy lesie, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +1 km

495 000 zł86,26 m² 5 738,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +1 km

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Najważniejsze informacje: - dom z widokiem na las, - odnowiony, po remoncie, - super stan, - gotowy do zamieszkania, - za domem działka 3500 m2, - urządzony ogród, - "luźna zabudowa", - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +3 km

160 000 zł785 m² 203,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie doskonałe działki budowlane położone w miejscowości Hanusek w gminie Tworóg w sam raz na budowę Twojego wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku. Działki bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +3 km

Rynek pierwotny

700 000 zł105,09 m² 6 660,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najważniejsze informacje: - dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją, - około 100 m2 - parterowy, - blisko lasu, - duża działka, - piękne zielone tereny. ***więcej podobnych ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brynek +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brynek

Brynek,śląskie

299 000 zł1 143 m² 261,59 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

424 440 zł2 620 m² 162 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

179 000 zł1 212 m² 147,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1212 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brynek

Brynek,śląskie

179 000 zł1 212 m² 147,69 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

229 000 zł1 319 m² 173,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! działka graniczy Z lasem! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1319 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brynek

Brynek,śląskie

424 440 zł2 620 m² 162 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

179 000 zł1 212 m² 147,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle Pod Dębami

Brynek,śląskie

229 000 zł1 319 m² 173,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle Pod Dębami

Brynek,śląskie

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle Pod Dębami

Brynek,śląskie

179 000 zł1 212 m² 147,69 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

229 000 zł1 319 m² 173,62 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

2 299 000 zł405 m² 5 676,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 959 m²

Dworek myśliwski - dochodowy, działający biznes. Hotel, lokal gastronomiczny. Zobacz nieruchomość z lotu ptaka: działający lokal gastronomiczno - hotelarski. Dworek Myśliwski z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brynek

Brynek,śląskie

210 000 zł1 212 m² 173,27 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

236 340 zł1 313 m² 180 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

620 000 zł182 m² 3 405,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:709 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,06 m2 w malowniczej lokalizacji, przy lesie! Prywatność, cisza, oaza spokoju! Na sprzedaż dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brynek

Brynek,śląskie

185 000 zł1 212 m² 152,64 zł/m²

 

 

 

Brynek,śląskie

699 900 zł200 m² 3 499,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania wolnostojący, parterowy, usytuowany w Brynku. Budynek sprzedawany jest w stanie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa - 150 m2 Dwustanowiskowy garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brynek

Brynek,śląskie

319 080 zł2 659 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2569 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij