Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Brynek

Brynek, śląskie

  • 850 000 zł
  • 132,80 m²
  • 6 400,60 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Klary

Skontaktuj się

Dom Brynek

Brynek, śląskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

850 000 zł

132,80 m²

6 400,60 zł/m²

Dom Brynek

Zaktualizowane: 8 maja 2026

850 000 zł 132,80 m² 6 400,60 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
500 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

500 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 850 000 zł (6 400,60 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Brynek)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 132,80 m² (113,50 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: cegła ceramiczna; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: W & B Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 159730589

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący w bliskim sąsiedztwie lasu, Brynek , gmina Tworóg

Budynek o powierzchni 132,8 m2. Budowany wg gotowego projektu ARCHON - Harmonia Nowa A. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim

Parter budynku
> słoneczny salon połączony z jadalnią i kuchnią, z wyjściem na taras
> łazienka z prysznicem
> komunikacja
> garaż z kotłownią (19,3m2)
Piętro budynku
> 4 sypialnie
> (...)

Agent

Aleksandra Klary

608 072...

608 072 298

608 072 298

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości